Copyright 2018 - Custom text here
Bloga wspiera: mkgroup.pl

 

Korzyścią wydaje się podniesienie autorytetu i wizerunku firmy poprzez executive search www.pgconsulting.eu/executive-search-headhunting-strefa-rozwoju-pracownikow prowadzi najlepsze. Przyszli klienci będą postrzegać właścicieli przedsiębiorstwa jako perfekcjonistów, którzy dbają o poziom wiedzy swojej kadry i dążą do jeszcze większego rozwoju swojej działalności poprzez executive search.

 

Jest to standard każdej młodej firmy w Krakowie, która wkracza na rynek i pragnie zyskać nowych profesjonalistów w biznesie.

 

To inwestycja w kapitał ludzki. Marzeniem człowieka biznesu jest współpraca z ludźmi pełnymi pasji. Grono osób, które ma świeże i nowe pomysły oraz dobrze współpracuje ze sobą, odnosi ogromne sukcesu na rynku zawodowym po to są właśnie executive search. Dla pracownika korzyścią jest podniesienie swoich kwalifikacji i umiejętności, które będzie mógł wykorzystać nie tylko na polu zawodowym. To również psychiczne wzmocnienie w tych trudnych czasach na rynku pracy. Pokaż przyszłym pracownikom, że o nich zabiegasz dowiedz się o executive search aby podnieść renomę nie tylko ich ale i tez całej firmy - przecież firma to ludzie.

 

Jeśli to zrobisz nic już nie będzie takie samo- twoja firma będzie się pięła na wyżyny możliwości a wiadomo, że w Krakowie to trudne.

 

Executive search

Najlepsi menagerowie

Najlepsi specjaliści od zarządzania

Ilość znalezionych przez usługę

34,00%

40,00%

Ilość zatrudnionych

29,00%

27,00%

Osoby które nie chciały się przenieść

10,00%

8,00%

Średni wiek

35

38

% kobiet

39,00%

40,00%