Copyright 2018 - Custom text here
Bloga wspiera: mkgroup.pl

Nie w każdej dziedzinie dotyczącej rolnictwa jestem Wam wstanie pomóc, dlatego poniżej umieszczam kontakty do osób, które mogą służyć radą w mnie nie znanych zakresach rolnictwa.

 

Ewelina Kostrzewa – nasza „Dama od koni” prowadzi jedną z większych stadnin w naszym rejonie. Konie to jej największa miłość (poza mężem oczywiście). Skończyła weterynarie, więc w razie chorób Waszych zwierząt możecie zawsze zapytać ja o radę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wacław Ciechowski – jak wiecie dopiero rozpoczynam tworzenie mojego stada, dlatego też jeśli mielibyście pytania odnośnie krów to możecie je śmiał kierować do Wacława, który „ w tym biznesie siedzi” już 30 lat. Prowadzi wykłady na Uniwersytecie Rolniczym z hodowli, więc jak sami widzicie to świetny praktyk i teoretyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Konrad „Kowboj” Tkaczyk – również chętnie dostarczy Wam wiedzy na temat bydła, które jest jego „oczkiem w głowie”. Konrad zajmuje się też uprawą rzepaku i żyta, więc gdybyście mieli pytania to służy pomocą, skończył biotechnologię i zna się dobrze na środkach ochrony roślin i całej rolniczej chemii – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.